Bilgisayarlı titreşim nakliye simülasyon sistemi

Safe Load bilgisayarlı titreşim nakliye simülasyon sistemi; firmanın İspanya’daki fabrikasında üretilmiştir. 1996 yılında kurulan Safe Load; tüm üretim sektörleri için nakliye simülasyon test makineleri üretmektedir. Bilgisayarlı titreşim masası; paketlenmiş kargo kutularının nakliye esnasında maruz kalabileceği ortamın benzer biçimini sağlamak amaçlı geliştirilmiştir. Uluslar arası standartlara uygun bir test döngüsü sunan cihaz, belli frekans ve süre için çok yönlü titreşim uygulama prensibine göre çalışır. Pc Kontrollüdür.

EN 15552:2008, ISTA Procedures /1A /B /C /D /E /G /H & 2A /B /C & 3A /B /E /F /H & K & 4 Series, 6-FEDEX, 6-SAMSCLUB, 6-AMAZON.COM, ISO 8318(2000), ASTM D4728-17, ASTM D999-08(2015), ISO 2247:2000, ISO 13355:2016

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Bilgisayarlı titreşim nakliye simülasyon sistemi

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

innWave

Paket – kargo nakliye simülasyonu – Bilgisayarlı titreşim masası

Pitch & roll titreşim sistemi özellikleri

Dikey titreşim simülatörümüz, patentli tutam ve rulo mekanizması sayesinde nakliye sırasında gerçek 3D titreşimleri üretebilir. Bu gerçek, müşterilerimizin şimdiye kadar ulaşılamayan bir doğruluk seviyesiyle kargo hasarlarını tahmin etmelerini sağlayacaktır.

Bu makine 1.200 kg’a kadar yükler için tasarlanmıştır ve bir veri kaydedici (veri kaydedici DR2 bağlantısı) tarafından kaydedilen gerçek hareketleri, herhangi bir nakliye yolunda doğru ölçüm sonuçlarıyla yeniden üretebilir.

Titreşim sisteminin teknik özellikleri

Sistemde farklı boyutlarda bir masa, bir servo-hidrolik titreşim sistemi, statik yük desteği için 1-G Hava damperleri ve titreşim yalıtımı için çelik sismik kütle bulunur. Sistem ayrıca test için standart bir PSD ve Gerçek Titreşimler tarafından sağlanan bir kontrol yazılımı içerir. Ek olarak, gerçek iklim koşullarında test yapılmasına izin veren bir iklim odasına monte edilebilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA