Doypack Emzik Takma Makinesi

GBPI otomatik doypack emzik takma makinesi; ağızları tam otomatik olarak yerleştirmek ve torbaları kapatmak için uzmanlaşmıştır. Doypack ve 3 taraflı sızdırmaz torbalar gibi farklı çap ve uzunluktaki çeşitli ağızlıklara ve torbalar için profesyonel olarak tasarlanmıştır.

Otomatik doypack emzik takma makinesi

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

GF1600-B

Doypack Emzikli Poşetler

DOYPACK® poşet ile paketleme, ürününüze, tabanın orijinal formu (THIMONNIER patenti) sayesinde hem yumuşak hem de mükemmel stabil olan çekici ve mükemmel bir kap sağlar.
Geniş bir baskı yüzeyi (her iki tarafta) son derece ticari bir ambalaj tasarlamanıza olanak tanır.
DOYPACK® poşet hem sert kapların avantajlarını (stabilite, kullanım kolaylığı, sunum) hem de yumuşak paketlerin avantajlarını (ekonomik, kullanım öncesi ve sonrasında yerden tasarruf sağlayan, üretim kolaylığı) sunar.

1962’de THIMONNIER konsepti geliştirdi ve piyasaya DOYPACK® esnek poşet teknolojisinin avantajını getirdi.

Ağzı olan dik duran poşet (Doypack), aynı dış boyutlara sahip yastık poşetlere göre daha büyük bir doldurma kapasitesi elde edilebilen kullanışlı ancak sağlam bir paketleme çözümüdür. Kese ayrıca, sıvı veya kremsi ürünler ve şeker gibi dökme ürünler için ambalajın köşesine veya üstüne emzik takılarak üretilebilir.

Bu poşet satış noktasında ürünlerle birlikte iyi bir şekilde sunulabilen bir ambalaj çözümüdür. Tasarım esnekliği, kontur delme veya yuvarlak köşe delme yoluyla da genişletilebilir.

Emzikli dik duran poşet, çok farklı yapıdaki geniş bir ürün yelpazesi için bir pakettir. Tozlar, granüller, yumrulu ürünler, kremler ve sıvılar için kullanılabilir. Poşetin ayakta durması, ürünün satış noktasına etkin bir şekilde dahil edilmesini mümkün kılar.

Tarım / gıda

Süt ve süt ürünleri, meyve suları ve nektarları, çorbalar ve soslar, yemeklik yağlar, bakliyat, pirinç tabakları, sterilize edilebilir bebek maması, zeytin, pet maması, kahve, çay, peynir, şeker, deniz ürünleri, bal …

Kimyasallar ve deterjanlar

Konsantre toz veya sıvı deterjanlar, soğutucular, damıtılmış su, boya, motor yağı, yıkama, silecek sıvısı…

Kozmetik ve ilaç

Sıvı sabunlar, kremler, şampuan, steril su, vücut yağları…

Call Now ButtonHEMEN ARA