Oksijen Geçirgenlik Testi

GBPI ambalaj oksijen geçirgenlik test cihazı; film, lamine malzemeler, kağıt ve folyo gibi ambalaj malzemesi numunelerinin kontrollü ortamda test edilerek oksijen geçirgenlik özelliklerinin belirlenmesi için tasarlanmıştır.

ASTM D3985, ASTM F1307, ASTM F1927, DIN 53380-3, JIS K7126-2-B

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Ambalaj oksijen geçirgenlik test cihazı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Y310

Ambalaj Oksijen Geçirgenlik Testi

Yüksek Hassasiyet
 • Gelişmiş hidrodinamik ve termodinamik tasarımlı patentli entegre test bloğu.
 • Labthink’in tescilli termostat teknolojisi, test bloğunun hassas bir şekilde sıcaklık kontrollü olmasını ve test boyunca sabit kalmasını sağlar.
 • Test hücrelerinin bağımsız olarak izlenmesi için sıcaklık ve nem sensörü.
Yüksek Verimlilik
 • Paralel test gereksinimlerini karşılayan aynı üç örnek aynı anda test
 • Aynı test koşulu altında üç farklı örnek test edilebilir ve bu sayede gerekli cihaz sayısını azaltırken daha yüksek verim elde edilir.
İş Gücü Tasarrufu
 • Otomatik sıcaklık ve nem kontrolü, operatörün izlenmesi ve ayarlanması ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Otomatik akış hızı kontrolü, test işlemi sırasında sabit akış sağlar ve dengesiz bir akış oranının neden olduğu hataları en aza indirir.
 • Farklı test aralıkları için farklı referans filmi kullanarak sistemi doğrulamaya gerek
Basitleştirilmiş Operasyon
 • Windows™ 10 işletim sistemi tarafından desteklenen “12” dokunmatik ekran paneli
 • Hızlı otomatik test işlemi
 • İsteğe bağlı DataShield™ yazılımı ve otomatik veri yönetimi için aksesuarlar
Yeni Nesil Entegre Test Bloğu 

Gelişmiş termodinamik ve hidrodinamik analiz kullanan patentli üç hücreli entegre test bloğu yapısı, üç test hücresindeki sıcaklık, nem ve akış ölçüm doğruluğunu büyük ölçüde geliştirir ve üç numunenin aynı anda test edilmesini destekler.

Sıcaklık, Nem ve Akış Hızının Otomatik Kontrolü

Cihazın iç sıcaklığı ve nemi, test numunesi ortamının kararlılığını koruyarak sıcaklık ve nem sensörleriyle otomatik olarak ayarlanır.

Otomatik akış hızı kontrolü, test işlemi sırasında sabit akış sağlar ve dengesiz bir akış oranının neden olduğu hataları en aza indirir.

Kullanımı Kolay ve Yüksek Verimli Sistem

Cihaz özellikleriyle birleştirilen otomatik test modu, hızlı bir şekilde doğru sonuçlar elde etmek, eğitim maliyetlerinden tasarruf etmek ve personelin diğer görevler için uygun olması için manuel izlemeden kurtarılmasını sağlamak için manuel ayarlamalar yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Profesyonel test modu, bireysel bilimsel araştırma ihtiyaçlarını karşılamak için esnek ve zengin araç kontrol işlevleri sağlar.

Eşsiz, isteğe bağlı DataShield™ sistemi, kullanıcı verilerinin merkezi yönetimi için gereksinimleri karşılar. Dışa aktarılan verinin çeşitli formatlarını destekler. Veri sızıntısını önlemek için güvenilir güvenlik algoritmaları kullanılır. Evrensel kablolu ve kablosuz LAN, isteğe bağlı özel kablosuz ağ ve üçüncü taraf yazılımları destekler.

Kullanıcı Odaklı Hizmet Kavramı

Kullanıcı odaklı hizmet anlayışımıza bağlı kalarak Labthink, standart olmayan örneklerin ve paketlerin yerleştirilmesi için esnek ve kapsamlı kişiselleştirme hizmetleri sunan bir kişiselleştirme sistemi yarattı.

Ambalaj Oksijen Geçirgenlik Testi​

ASTM D3985, ASTM F1307, ASTM F1927, GB/T 19789, GB/T 31354, DIN 53380-3, JIS K7126-2-B and YBB 00082003-2015.

Call Now ButtonHEMEN ARA