su buharı geçirgenlik test Cihazı

Labthink ambalaj su buharı geçirgenlik test cihazı; film, lamine malzemeler, kağıt ve folyo gibi ambalaj malzemesi numunelerinin kontrollü ortamda test edilerek su buharı geçirgenlik özelliklerinin belirlenmesi için tasarlanmıştır.

ASTM E96, ISO 15106-2/ASTM F1249, ISO15106-1/ASTM E398, ISO 15106-3, ISO 15106-3, ISO 15106-2, ASTM F1249, TAPPI T557, ISO 2528, ASTM D1653, TAPPI T464, TAPPI T523,

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

su buharı geçirgenlik test Cihazı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

C360

Ambalaj Su Buharı Geçirgenlik Test Cihazı

Yüksek hassasiyetli
 • Gelişmiş akışkan dinamiği ve termodinamik tasarımlı patentli test odası ve test kapları.
 • Labthink’in tescilli termostat teknolojisi, test odasının tam olarak sıcaklık kontrollü olmasını ve test boyunca sabit kalmasını sağlar.
 • Hassas ve bilimsel düzenleme ve test koşullarının hesaplanması.
Yüksek verim
 • 12 test istasyonu
 • Kurutucu metodu ve su metodu test modlarını destekler
İş Gücü Tasarrufu
 • Otomatik nem ve akış hızı kontrolü.
 • Desikatör, iç çekirdeğin değiştirilmesini gerektirmez.
 • Yüksek verimli su buharı jeneratörü.
Basitleştirilmiş Operasyon
 • Windows 10 sistemiyle çalışan 12“ dokunmatik ekran paneli.
 • Hızlı otomatik test işlemi.
 • Otomatik veri yönetimi için
Yeni Nesil Test Odası ve Test Kapları

Patentli test odası ve gelişmiş hidrodinamik ve termodinamik tasarımlara sahip test kapları, numune yüzeyi üzerinde sabit akış hızı, sabit sıcaklık ve nem sağlar, her yerde aynı ve sabit bir test ortamı oluşturur. Sonuç olarak, test süresi kısalır ve test sonuçları daha doğru olacaktır.

Yüksek ve Düşük Bariyerli Malzemelerin Mükemmel Test Becerileri

Test koşulları, yüksek ve düşük bariyerli malzemelerin yüksek test doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini sağlayan tam olarak gerçek zamanlı olarak düzenlenecektir.

Sıcaklık, Nem ve Hava Hızının Otomatik Kontrolü

Labthink’in tescilli termostat teknolojisi, test odasının tam olarak sıcaklık kontrollü olmasını ve test boyunca sabit kalmasını sağlar.

Hava hızı gerçek zamanlı olarak izlenir ve düzenlenir.

Yüksek verimli ve sissiz otomatik nem düzenleyici, uzun süreli sürekli testlerin gerekliliklerini karşılar.

20.000 saat boyunca sürekli çalışabilen kurutucunun iç çekirdeğini değiştirmek gerekmez.

Kullanımı Kolay ve Yüksek Verimli Sistem

Cihaz özellikleriyle birleştirilen otomatik test modu, hızlı bir şekilde doğru sonuçlar elde etmek, eğitim maliyetlerinden tasarruf etmek ve personelin diğer görevler için uygun olması için manuel izlemeden kurtarılmasını sağlamak için manuel ayarlama gereksinimini ortadan kaldırır.

Profesyonel test modu, bireysel bilimsel araştırma ihtiyaçlarını karşılamak için esnek ve zengin araç kontrol işlevleri sağlar.

Eşsiz, isteğe bağlı DataShieldTM sistemi, kullanıcı verilerinin merkezi yönetimini kolaylaştırır. Dışa aktarılan verinin çeşitli formatlarını destekler. Veri sızıntısını önlemek için güvenilir güvenlik algoritmaları kullanılır. Evrensel kablolu ve kablosuz LAN, isteğe bağlı özel kablosuz ağ ve üçüncü taraf yazılımları destekler.

Kullanıcı Odaklı Hizmet Kavramı

Kullanıcı odaklı hizmet anlayışımıza bağlı kalarak Labthink, standart olmayan numunelerin ve paketlerin yerleştirilmesi için esnek ve kapsamlı kişiselleştirme hizmetleri sunan bir kişiselleştirme sistemi yarattı.

Ambalaj Su Buharı Geçirgenlik Testi​

ASTM E96, ISO 15106-2/ASTM F1249, ISO15106-1/ASTM E398, ISO 15106-3, ISO 15106-3, ISO 15106-2, ASTM F1249, TAPPI T557, ISO 2528, ASTM D1653, TAPPI T464, TAPPI T523,

Call Now ButtonHEMEN ARA