Top load ve Hacim testi

AGR top load testi cihazı; firmanın A.B.D’deki fabrikasında üretilmiştir. 1927 yılında kurulan Agr; cam ve plastik şişe üretim sektörleri için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Top load testi cihazı; şişe baskı dayanımı testinde kullanılmak üzere profesyonel olarak tasarlanmıştır.

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Top load testi cihazı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

TL-2000

Cihaz Özellikleri

Cihazın çalışması önceden programlanmış parametre değerlerine ve ünitenin hafızasına kaydedilen ölçüm modlarına dayanır.

İstediğiniz programı seçin ve kabı cihaza yerleştirin.Hacim testi boş konteyner ağırlığının kaydedilmesiyle başlar, ardından kabı doldurur, su sıcaklığını kaydeder ve doldurulmuş kabın ağırlığını ölçer. Mikroişlemci, ağırlık ve sıcaklık verilerini kullanarak gerçek doldurma yüksekliğini ve geniş kapasiteleri hesaplar.

Top load testini etkinleştirmek sıkıştırma kafasının seçilen hızda aşağı hareket etmesine neden olur. Sıkıştırma sırasında yük hücresi sonuçları kaydetmek için mikroişlemciye bir sinyal iletir.Veriler, yerleşik LCD ekranda otomatik olarak görüntülenir.

● Entegre hacim ve topload testi

● Aynı işlemde doldurma yüksekliği ve kenar hacmi 

● Kolay programlanabilir

● Sağlam çerçeve

● Kompakt tasarım

● Seçilebilir dolum seviyesi

● Ayarlanabilir topload hız ve oranı

● Mükemmel tekrarlanabilirlik yüzdesi

● Düşük maliyet = Hızlı geri dönüş

Call Now ButtonHEMEN ARA