Yaş mikrobiyal Penetrasyon ve temizlik test cihazı

Schuett Biotec yaş mikrobiyal penetrasyon ve temizlik test cihazı; medikal forma, önlük ve benzeri giysilerin, mekanik sürtmeye karşı deri florasını filtreleme özelliklerinin tayini için tasarlanmıştır. Otomatik ve hassas ayarlı dokunmatik kumanda paneli ile komple bir test cihazıdır.

ISO 22610

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Yaş mikrobiyal geçirgenlik test cihazı...RULLA2

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

RULLA-2

Yaş Mikrobiyal Penetrasyon Testi

Örneği AGAR plakasına yerleştirin. Aynı spesifikasyona sahip bir parça numuneye yerleştirilir. Yaklaşık 10 mikron kalınlığında yüksek yoğunluklu bir polietilen film ile kaplayın. Koni çelik halkası (aşağıdaki test malzemesi, mantar merkezi, üstte yüksek yoğunluklu polietilen film) kullanan üç malzeme katmanı birbirine yapışmıştır. Halkayı döner tabla üzerindeki AGAR plakasına yerleştirin. Deney, malzemenin malzemeye bütün plakanın yüzeyi üzerinde hareket ettirilebilecek şekilde uygulanabileceği, böylece malzemenin basınç ve sürtünme kombinasyonuna tabi tutulabileceği anlamına gelir.
Bu model, gerçek uygulamadaki bariyer malzemesinin kuvvet durumunu ve ıslak koşullar altında mikroorganizma penetrasyonunu simüle edebilir.
Mikrobiyal üzerindeki mikroplar deney materyaline nüfuz ettikten sonra AGAR plakasının yüzeyine göç eder. AGAR plakasının kültürü ve koloni sayımı yoluyla test materyalinin penetrasyon performansı kantitatif olarak değerlendirilebilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA