Metal aşındırıcı kesme cihazı

Lam Plan metal aşındırıcı kesme cihazı; firmanın Fransa’daki fabrikasında üretilmektedir. 1962 yılında kurulan Lam Plan, metal sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Metal hassas numune kesim için profesyonel olarak tasarlanan cihaz, uzun ve zor kesimler için idealdir.

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Metal aşındırıcı kesme cihazı

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

CUTLAM

Metal aşındırıcı kesme

Birçok kesme imkanı sunulmaktadır

Bu otomatik kesme makinesi, maksimum (200 mm) strok üzerinden dikey olarak (Z ekseni boyunca), maksimum 200 mm strok boyunca dikey olarak kesmeyi veya Y ekseni boyunca yatay olarak kesmeyi mümkün kılar.

İki Z ve Y hareketini birleştirmek de mümkündür. Böylece, makineniz programlanabilen bir geçiş numarası ve derinliği ile kesme geçişleri gerçekleştirebilecek.

Bu makine isteğe bağlı olarak paralel bölümleri kesmek için manuel veya otomatik X ekseni ile donatılabilir.

Ø 300 mm’lik cut-off pazarındaki en büyük cut-off alanı makineler

Benzeri görülmemiş bir kesme kapasitesi sunar, makine tablası 300 mm’lik bir mesafe boyunca otomatik olarak ileri ve geri hareket edebilir.

Yeni, kesme tekerleği otomatik ve doğrusal bir yukarıdan aşağıya harekete sahiptir. Bu doğrusal hareketle, bu yeni nesil kesme makinesi, kesme tekerleğinin altında 140 mm’lik bir boşluk sunar. CUTLAM®, çubukları kesmek için açılan taraf içeren bir kapağa sahiptir.

Kullanımı kolay

CUTLAM®, geniş dokunmatik ekranı (5.7 inç) ve sezgisel arayüzü ile kullanımı oldukça kolaydır. 2 motorlu CUTLAM®3.1 ekseni (isteğe bağlı 3. eksen), kontrol ekranının yakınında bulunan iki kumanda kolu tarafından manuel olarak kontrol edilebilir. Dahili bellek, bir USB portu üzerinden de alınabilen veya ihraç edilebilen 300’den fazla kesme programı kaydetmenize izin verir.

 

Metal Aşındırıcı Kesme Cihazı​

Call Now ButtonHEMEN ARA