Metal numune parlatma cihazı

Lam Plan metal numune parlatma cihazı; firmanın Fransa’daki fabrikasında üretilmektedir. 1962 yılında kurulan Lam Plan, metal sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Metal numune hazırlığı için profesyonel olarak tasarlanan cihaz, döner başlıklı sistemi ve otomatik kullanımı ile idealdir.

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Metal numune parlatma cihazı

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

MASTERLAM

Metal numune parlatma

Otomatik, tek plakalı Ø 250 ila 300 mm parlatma makinası, çift yönlü dönüş ve değişken hız.

Bu makine, MASTERLAM® serisini üstün kılan tüm fonksiyonlara sahiptir ve bu modelde özel yeni bir combo-head teknolojisi sunar.

MASTERLAM®3 metalografik parlatma makinesidir. Parlatma merkezi basınç veya bireysel basınç ile yapılabilir ve bir stok çıkarma ölçüm sistemi ile donatılabilir.

MASTERLAM® bu konfigürasyonda, 6 pistonlu güçlü bir merkezi ve bireysel basınç kafası bulunmaktadır. Numune tutucuların değiştirilmesi hızlıdır ve basınç modu kafaya dokunmak zorunda kalmadan doğrudan ekran üzerinde kontrol edilir, böylece birkaç saniye içinde bir basınç modundan diğerine geçebilirsiniz.

Dozajlama ünitesi DISTRILAM®

Otomatik dozajlama ünitesi DISTRILAM®, makinedeki dokunmatik ekran üzerinden bir RS 232 konektörü ile doğrudan kontrol edilir. Kontrol programı makinelerde programlandığı için tüm MASTERLAM® parlatma cihazları tarafından anında tanınır. Doğru bir elmas sıvısı dozajı için 3 standart peristaltik pompa ve yağlama maddesinin veya kolloidal silisli aşındırıcının dozajı için 1 yüksek debili peristatik pompadan oluşan 4 devreyle donatılmıştır. Basınçlı hava veya elektrik tesisatı olmadan çalışır. Otomatik dozajlama ünitesi DISTRILAM®, MASTERLAM®’ın otomatik kullanımı için vazgeçilmez bir aksesuardır.

Bu cihaz, tekrar üretilebilir bir işlemin garantisi ve sıvıların ekonomik bir şekilde kullanılmasıdır.

İçeriği: bir dozlama ünitesi, bir makine bağlantısı, manyetik ayak üzerinde 4 yollu bir dağıtım başlığı ve 4 plastik şişe.

Metal Numune Parlatma Cihazı

Call Now ButtonHEMEN ARA