Metal sıcak bakalite cihazı

Lam Plan metal sıcak bakalite alma cihazı; firmanın Fransa’daki fabrikasında üretilmektedir. 1962 yılında kurulan Lam Plan, metal sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Metal numune hazırlığı için profesyonel olarak tasarlanan cihaz, döner başlıklı sistemi ve otomatik kullanımı ile idealdir.

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Metal sıcak bakalite cihazı

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

PRESSLAM

Metal sıcak bakalite alma

PRESSLAM®1, yüksek üretim seviyelerine ulaşmanızı sağlayacak çok amaçlı, kullanımı kolay, otomatik sıcak bakalite presidir.

Tüm parametrelere 5,7 ”renkli dokunmatik ekranla erişilebilir. Grafik arayüzü sezgisel olarak daha sonra istediğiniz zaman saklayıp tekrar kullanabileceğiniz farklı ayarlarda sizi yönlendirir.

Önceden tanımlanmış sıcak bakalite parametrelerini makinenin USB portu üzerinden aktarmak da mümkündür. Sıcak bakalite döngüsü boyunca tüm fazlar ekranda görülebilir ve istenildiği zaman değiştirilebilir.

Her fonksiyon ayrı ayrı ayarlanabilir ve soğutma için kullanılan su miktarını azaltan bir fonksiyonla birlikte 4 basınçlandırma modu mevcuttur.

Hizmete girdikten sonra PRESSLAM®1, kullanıcı müdahalesi olmadan 6 dakika sonra silinen bir ön ısıtma döngüsü çalıştırır.

Numune konumlandırma ve doldurma tesisi için kalıba erişim açıktır. Çabuk ve zahmetsiz, kilitleme / kilit açma bir kapak ve bir dönüşlü kilitleme kolu ile gerçekleştirilir.

Özel Güvenlik Sistemi

Numunenin montaj döngüsünden sonra çıkarılması, yalnızca güvenlik kapağı ara pozisyonda olduğunda mümkündür. Bu cihaz, olası bir yapışma durumunda, numunenin korunduğu bir güvenlik odası yaratır.

PRESSLAM®1.1, sökülebilir silindiri içeren bir ana ısıtma ünitesi ile donatılmıştır. Standart ısıtma ünitesi 25,4 ila 40 mm çapları kapsar ve 50 mm çap için özel bir eleman mevcuttur.

Metal Sıcak Bakalite Alma Cihazı​

Call Now ButtonHEMEN ARA