Isıl baskı Polimer numune hazırlama presi

Montech ısıl baskı polimer numune hazırlama presi; firmanın Almanya’daki fabrikasında üretilmektedir. 1998 yılında kurulan Montech, kauçuk sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Isıl baskı plastik numune hazırlama presi; termoplastik ve kompound granüllerinden preslenmiş homojen numuneler hazırlamak için tasarlanmıştır. Cihaz, dahili işlemcisi, dokunmatik ekranı ve çok kaliteli ısıtıcısı ile güvenli bir test ortamı sunar.

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Isıl baskı Polimer numune hazırlama presi

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

VP-3000

Kauçuk numune şablonları
Kauçuk numune tepsisi 2
Kauçuk numune tepsisi

Isıl baskı polimer numune hazırlama

MonTech VP 3000 ve LP 3000, kauçuk uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır ve kauçuk endüstrisindeki laboratuvar preslerinde uluslararası standarda dönüşmüştür.

MonTech baskı makineleri kalite, güvenilirlik, yüksek performans ve kolay kullanım anlamına gelir. Tüm presler CE uyumludur
ve sert 4 sütunlu pres çerçeveler, elektrikli ısıtma, paslanmaz çelik pres baskı plakaları, tam renkli dokunmatik ekran arayüzü,
yazılım yakınlık anahtarları ve dijital PID sıcaklık kontrolünü içeren en son tahrik ve kontrol teknolojisi ile donatılmıştır.

Küçük Laboratuvar Presi VP 3000

Hızlı ve kolay kalıplama, kürleme ve kauçuk numunelerin hazırlanması için kullanılır. VP 3000 masaüstü numune presi; kür süreleri, sıcaklıklar, gaz alma döngüleri ve daha fazlasını ayarlamak için 5 “Renkli Dokunmatik Ekran” ile donatılmıştır. Bu tek düğmeli baskı presi, çeşitli şekil ve kalınlıklarda küçük ölçekli laboratuvar numune üretimi için ideal bir yardımcıdır.

VP 3000 laboratuvar presi, pnömatik bir kapatma ünitesi, elektrikli PID kontrollü ısıtma sistemleri, bir pnömatik güvenlik ön siperi ve tüm baskı çerçevesinin etrafındaki koruma kapakları ile donatılmıştır. İsteğe bağlı olarak çeşitli standartlar ve müşteriye özel pres kalıpları mevcuttur.

Online Numune Hazırlama

İsteğe bağlı numune kalıpları ile birlikte MonTech VP ve LP 3000 laboratuvar baskı serisi, üretim ortamında çevrimiçi numune hazırlama için ideal araçlardır. Hassas sıcaklık kontrolü ve homojen sıcaklık dağılımı, sertlik, çekme ve yoğunluk, dolgu maddesi dispersiyonu ve aşınma testi için mükemmel numuneler sağlar.

Numune Hazırlama ve Kür Kalıpları

MonTech, çeşitli versiyonlarda ISO, DIN, ASTM ve GB standartlarına göre kapsamlı bir hassas ve dayanıklı numune işleme kalıpları
yelpazesi sunar. 

MonTech kür kalıpları kolay kullanım ve doğru kalıplama sonuçları sağlar. Kalıplar sertleştirilmiş veya parlatılmış paslanmaz çelikten tek veya çoklu boşluklarla temin edilebilir. Her tür malzeme için her tür numune hazırlama, 500’den fazla farklı tipte standart kür kalıp tasarımı, 20’den fazla farklı materyal tipi ve 20’den fazla farklı yüzey işlem ve kaplama ile kaplanabilir.

Elbette kalıplar ayrıca bireysel müşteri istekleri ve  spesifikasyonlarına göre tasarlanabilir ve işlenebilir. Laboratuvar kalıplama gereksinimlerinizi görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin!

Call Now ButtonHEMEN ARA