Karbon siyahı dağılımı

Montech karbon siyahı dağılımı cihazı; firmanın Almanya’daki fabrikasında üretilmektedir. 1998 yılında kurulan Montech, kauçuk sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Karbon siyahı dağılımı cihazı; karbon siyahı dağılımının matematiksel tayini için tasarlanmıştır. Cihaz, dahili işlemcisi, dokunmatik ekranlı Pc ve yazılımı ile güvenli bir test ortamı sunar.

ISO 11345:2006, ASTM D7723, ASTM D2663

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Karbon siyahı dağılımı

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

DT-3000

Karbon siyahı analiz cihazı yazılım görseli 4
Karbon siyahı analiz cihazı yazılım görseli
Karbon siyahı analiz cihazı yazılım görseli 3
Karbon siyahı analiz cihazı yazılım görseli 2

Karbon siyahı dağılımı

Bilgisayar destekli, ileri dijital yansıtmalı ışık mikroskobu ile dağılım testi bir sonraki seviyeye getirildi.

Dolgu dispersiyon analizi için kullanımı en kolay cihazdır; üstün uyum, tekrarlanabilirlik ve tekrarlanabilirlik sağlar.

DisperTester, prosese uygulanabilir tipli hem vulkanize hem de kürlenmemiş kauçuk bileşikleri için saniyeler içinde doğru, tekrarlanabilir sonuçlar sağlar (örnek hazırlama ile 2 dakikadan daha az). Bu işlem, genellikle gerçekleştirilmesi saatlerce süren diğer optik tekniklere kıyasla dispersiyonun hızlı ve kolay bir şekilde test edilmesini sağlar.

DisperTester 3000, dağılım derecelerini, dolgu dağılımlarını ve aglomerat boyutlarını otomatik olarak belirlemek için en
son dijital görüntü işleme ile donatılmıştır. 

Dispersiyonu hassas bir şekilde değerlendirmek ve numune yüzeyi boyunca olası farklılıkları tespit etmek için 5 taneye kadar bireysel okuma alınabilir. Test olanaklarını daha da arttırmak için MonDispersion yazılımı, değişken parlaklık, kontrast ve pozlamanın yanı sıra, renkli veya beyaz numunelerin test edilmesini sağlayan her tür test materyali için odak kontrolü sunar. 

DisperTester 3000 sistemi yerleşik referans ölçekler içerir ve Karbon Siyahı, Silika ve tam otomatik X değeri, Y değeri,% Z, % Dispersiyon,% Beyaz alan hesaplaması ile doğal inorganik malzemeler dahil tüm dolgu tipleri için kullanılabilir. Uluslararası standartlara uygun olarak tüm veriler MonDispersion yazılımı tarafından otomatik olarak işlenir. Aglomeratlar otomatik olarak vurgulanır ve çapları ve normalize alanlarıyla manuel olarak ölçülebilir. Test sonuçları bir SQL veritabanında saklanır. Dağıtım elektronik tabloları ve histogramları ile birlikte PDF raporları oluşturulur ve görüntüler yüksek çözünürlüklü bir JPEG biçiminde bir görüntü veritabanında saklanır. Tabii ki, özel referans ölçekleri kullanıcı tarafından herhangi bir zamanda kolaylıkla eklenebilir.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA