Kauçuk sekme esnekliği test cihazı

Montech kauçuk sekme esnekliği test cihazı; firmanın Almanya’daki fabrikasında üretilmektedir. 1998 yılında kurulan Montech, kauçuk sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Kauçuk sekme esnekliği test cihazı, dahili işlemcisi, dokunmatik ekranı ile komple bir test istasyonudur.

ISO 4662, DIN 53512, ASTM D1054, ASTM D7121, DIN 13014

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Kauçuk sekme esnekliği test cihazı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

RB-3000

Kauçuk sekme esnekliği testi

Elastomerler ve köpükler için otomatik Schob sarkaç darbeli elastikiyet test cihazı.
MonTechs RB 3000 esneklik test cihazı, makine çerçevesine entegre edilmiş tüm ana bileşenleri olan sağlam bir tasarıma sahiptir – 5 ”dokunmatik ekranlı elektronikler, veri arayüzleri ve tam olarak yüksek mukavemetli ve alüminyumdan üretilen tüm mekanik sistem. Sarkaç mekanizması, 15 mm çapında bir çekiç yüzgecine sahiptir ve sarkaç kolu vasıtasıyla, sarkaç açısı ölçümünde en yüksek hassasiyeti garanti eden yüksek çözünürlüklü temassız bir kodlayıcı sistemine bağlı, neredeyse sürtünmesiz bir hava taşıma sistemine bağlanır.

Ayar mastarı ve kelepçeli tam entegre bir mil, test numunesi kalınlığının hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasını sağlar, böylece test hemen başlayabilir. RB 3000, herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan tam otomatik bir test sırasına izin veren motorlu bir sarkaç serbest bırakma ve geri dönüş ile donatılmıştır.
Operatör, çoklu dil dokunmatik kontrol panelindeki başlat düğmesine bastığında, cihaz seçilen test sırasını otomatik olarak yürütür – en fazla üç ön sonuç ve üç test sonucu. Test dizisi tamamlandıktan sonra, test sonuçları otomatik olarak yerleşik 5 ”dokunmatik ekranda ve ayrıca medyan hesaplanır.

Call Now ButtonHEMEN ARA