Polimer çentik darbe test cihazı

Cometech polimer çentik darbe test cihazı; firmanın Tayvan’daki fabrikasında üretilmektedir. 1994 yılında kurulan Cometech, plastik sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Polimer çentik darbe test cihazı; termoplastik ve kompoundların darbeye karşı dayanım özelliklerinin belirlenmesi için tasarlanmıştır. Cihaz, dahili işlemcisi, dokunmatik ekranı ve Pc yazılım seçenekleri ile komple bir test istasyonudur.

ASTM D256, ASTM D6110, ISO 179, ISO180, ISO 13802, DIN53453

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Polimer çentik darbe test cihazı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

QC-639

çentik darbe testi

Bilgisayarlı Darbe Test Cihazı, makromolekül malzemeler için tasarlanmıştır. Çarpma anında enerjinin dönüşümüne (potansiyel enerji → kinetik enerji) dayanarak emilen enerjiyi hesaplayın. Sarkaç üretimi test sonucu için belirleyici bir faktördür, çünkü hız ve barycenter değiştirilebilir.

QC-639P / Q sınamayı kolaylaştırmak ve doğruluğu artırmak için sarkaç hareketini otomatik olarak kontrol eder ve 7 inç dokunmatik ekrana sahiptir. Açı ve enerji bir kodlayıcı tarafından hesaplanır ve sistemin kendisi hava direnci için telafi edilen kayıp enerjiyi ayarlar. İsteğe bağlı özel yazılım, verileri analiz edebilir, hatırlayabilir ve dışa aktarabilir.

Izod / Charpy iki yaygın kanıt biçimidir; Çene ve sarkacın, ASTM / ISO uyarınca farklı test gereksinimlerini karşılamak için değiştirilmesi kolaydır.

Plastik Izod - Charpy Darbe Test Cihaz​

ASTM D256, ASTM D6110, ISO 179, ISO180, ISO 13802, DIN53453

Call Now ButtonHEMEN ARA