Reometre – MDR

Montech reometre – MDR; firmanın Almanya’daki fabrikasında üretilmektedir. 1998 yılında kurulan Montech, kauçuk sektörü için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir. Reometre – MDR; sektörün en gelişmiş ve güvenilir cihazları arasındadır. Otomatik test döngüsü, kolay ve güvenli kullanımı ile komple bir test istasyonudur.

ISO 13145, ISO 6502, ASTM D5289, ASTM D6204, ASTM D6601, ASTM D6048, ASTM D7050, ASTM D7605, DIN 53529

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Reometre – MDR

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

MDR-3000

Reometre – MDR

Moving Die Reometreleri, kalite kontrolünde araştırma ve geliştirme ile birlikte kauçuk kürlemenin karakterizasyonu için standart test metodudur.

Bu nedenle bu rotorsuz yapılar, ilgili tüm ISO, ASTM ve DIN standartlarına göre kapalı, sızdırmaz, bikonik bir kalıp sistemi ile donatılmıştır. 

Test sırasında alt kalıp, sabit (izotermal) veya değişken bir sıcaklıkta (izotermal olmayan) sabit bir salınım genliği ve frekansı ile sinüzoidal bir salınım gerçekleştirir.

MonTech Moving Die Reometre sistemleri, kauçuk endüstrisinde güvenilir ve tekrarlanabilir kalite kontrolünün omurgasıdır – son derece sağlam bir test çerçevesi ve üstün sıcaklık kontrolü ile benzersiz bir tasarım sunar.

Cihaz modeline bağlı olarak, cihaz bir mekanik veya doğrudan tahrik sistemi ile donatılmıştır. Her makineye, test özelliklerini yönetmek, veri toplamak ve sonuçları rapor etmek için esnek ve kullanımı kolay MonControl Yazılımı verilir.

Ayrıca, her cihaz müşterinin özel ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde yapılandırılabilir – bu modüler bir otomasyon çözümleri platformu, soğutma seçenekleri ve numune hazırlama sistemleri içerir.

Call Now ButtonHEMEN ARA