Deri, güderi esneme Cihazı – Bally fleksometre

Satra deri – güderi esneme dayanımı test cihazı – Bally fleksometre; firmanın İngiltere’deki fabrikasında üretilmektedir. 1919 yılında kurulan Satra, genelde ayakkabı, tekstil ve deri sektörleri için fiziksel performans değerlendiren test makineleri üretmektedir.

ISO 5402, SATRA TM55, DIN 53351, BS-3144, BS EN 13512, JIS-K 6545, CNS-7705

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Deri, güderi esneme Cihazı – Bally fleksometre

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

STM-701

Cihaz Özellikleri

SATRA Bally flexometer, hafif derilerin ve yüzey kaplamalarının esneme dayanıklılığının değerlendirilmesi için uluslararası kabul görmüş bir yöntemdir. Yürüme kaynaklı kırışıklıklarda çatlak oluşma eğilimi de belirlenebilir.

Bally flexer, SATRA vamp flexer (STM 601) için farklı bir esneme mekanizmasına sahiptir ve onu tamamlayıcı niteliktedir. Aynı zamanda, su buharı geçirgenliğinin belirlenmesinden önce, özellikle koruyucu ayakkabılar için altlıkların değerlendirilmesinde, numunelerin ön şartlandırılmasında kullanılır.

On iki istasyon, kullanıcı erişimi ve numune montajı için uygun şekilde düzenlenmiştir. Önceden belirlenmiş bir sayaç, makineye, set sayısına ulaşıldığında makine otomatik olarak durduğunda sürekli devam etmeden çalıştırılmasını sağlayan şekilde takılmıştır.

Makine kullanımı basit, tezgah üstü monte edilmiş ve elektrik kaynağına bağlanmaya hazır şekilde tedarik edilmiştir.

Bu makinenin dört istasyon sürümü vardır (SATRA Ref. STM 702). Makinenin bulunduğu yerdeki ortam sıcaklıklarına bağlı olarak düşük sıcaklık versiyonları da (-20 ° C’ye kadar) mevcuttur.

Call Now ButtonHEMEN ARA