Elyaf Analiz Mikroskobu ve Yazılımı

Elyaf analiz mikroskobu ve yazılımı; tüm tip elyaf gruplarının inceliğini saptamak, içeriğini ve yüzey özelliklerini analiz etmek için kullanılır. Özel bir endüstriyel yazılım kullanan ve dijital görüntüleme teknolojisine sahip bu elyaf analiz sisteminde, hazırlanan numunenin tüm ölçümleri otomatik yapılmaktadır.

AATCC 20 /20A, ISO 137, ISO 17751, IWTO-8-97, IWTO-47-00, FZ/T 01057.3, GB/T 10685

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Elyaf Analiz Mikroskobu ve Yazılımı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

TB300

Elyaf İncelik ve İçerik Analiz Sistemi

  • Elyafın inceliğini belirlemek ve hayvansal elyaf, bitkisel elyaf ve pamuk, yün, yapay elyaf vb. gibi hayvansal liflerin bileşimi ve içeriğini analiz etmek için kullanılan elyaf inceliği ve kompozisyonu ve içerik analizörü.
  • Görüntü teknolojisi ve etkileşimli işlem ile operatör nesneleri seçer ve sistem elyafı ölçer ve istatistik sonucunu otomatik olarak alır.
Elyaf İncelik Testi: 
  • Elyafı büyütmek için mikroskobu kullanarak ekrana yansıtır. Elyafı seçin ve çap otomatik olarak hesaplanacaktır.
Elyaf Kompozisyon Testi: 
  • Farklı morfolojik özelliklere sahip farklı elyaflar için mikroskop kullanarak görüntüyü ekrana yansıtır, daha sonra elyafların morfolojik özelliklerini gözlemler ve elyaf kompozisyonunu sağlamak için standart fotoğraflarla karşılaştırır.
Elyaf İçerik Testi:
  • Önce elyaf bileşimi testini yapın, sonra elyaf çapını veya kesit alanını ve ayrıca elyaf sayısını test edin, ardından yazılım elyaf içeriğini otomatik olarak hesaplar.
Not: Bu cihaz için özelleştirilmiş bir PC gereklidir.
Call Now ButtonHEMEN ARA