Fırça boncuklanma test cihazı

Testex fırça boncuklanma test cihazı; dönüşlü sürtünme metodu kullanılarak, otomotiv ve normal giyimde kullanılan örme ve dokuma kumaşların boncuklanma oranlarının hızlı biçimde tespit edilmesi için kullanılır.

ASTM D3511, FORD BN12-4 /108-03,GM 965P

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Fırça boncuklanma test cihazı

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

TF222

  • Test İstasyon Sayısı
  • Yuvarlak Numune Tutucu
  • Poiüretan Sünger Boyutu
  • 6
  • 660 gr
  • 51 x 102 x 152 mm

Fırça boncuklanma testi

Çalışma Prensibi

Bu cihaz dairesel sürtünme hareketi, boncuklanma ve normal aşınmada meydana gelen tüylenme gibi yüzey görünümündeki diğer değişiklikleri laboratuvar test makinelerinde simüle eder.

Cihaz Özellikleri

Fırça püskürtme test cihazı, dokuma kumaşlar ve örme kumaşlar dahil, otomotiv iç dekorasyon kumaşları dahil olmak üzere, simüle edilmiş ve normal kullanım koşulları altında kumaşların boncuklanma veya boncuklanma özelliklerini test etmek için tasarlanmıştır.

Boncuk alma aleti iki çeşit sabit mandren tipine sahiptir, her bir mandren türü test edilecek 6 örneği destekleyebilir. Standart kare numune aynası, numuneyi tutacak bir sabitlemeye sahip bir kare metal taban içerir. Ek olarak, numuneyi sabitlemek için O-halkalı bir sünger gövdesiyle kaplı yuvarlak bir tabanı olan ek bir yuvarlak numune sabitleme kelepçesi sağlanır. Şişirme aleti çalıştığında, numune aynası yüz yüze sürülür, böylece boncuklanma üretilir.

Fırça Boncuklanma Test Cihazı​

ASTM D3511, FORD BN12-4 /108-03,GM 965P

Call Now ButtonHEMEN ARA