Tekstil aksesuar dayanım seti

Testex tekstil aksesuar dayanım ölçüm seti; tekstil aksesuarlarının bağlantı dayanımı, kırılma ve kopmaya karşı olan dirençlerinin tayini için kullanılır. Çekme, kopma ve baskı testleri için birçok tekstil aksesuarına uygun özel üretilmiş test aparatları ile komple bir test istasyonudur.

ASTM PS79-96, ASTM F963, EN 71-1, 16 CFR 1500.51-53, Mark’s and Spencers P115A

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Tekstil aksesuar dayanım seti

[[[[]],[[]],”and”]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

TF145

Tekstil aksesuar dayanımı

Tekstil Aksesuar Dayanımı Testleri

Özel çenelerin yardımı ile giysilere veya oyuncaklara tutunma veya kopma mukavemetini belirlemek için Snap Test Cihazı (buton çekme test cihazı), ayrıca küçük numunelerin sıkıştırılması ve çekme testi için bir Push Pull Test Cihazı (özel bağlantılar mevcuttur).

Bu düğme çekme testi makinesi, bir üst numune çenesi, bir alt numune çenesi ve bir standa monte edilmiş kuvvet ölçer, ek test cihazının tabanındaki bir el çarkından, tüm bu bağlantı elemanlarının uygun çalışma ile iyi bir kontrol sağlayan test ekipmanı birçok ilave aparat ile tedarik edilir. 

Çıtçıt, fermuarlar, yaylar, aplikler, geçişler, kancalar / çubuklar ve D-Halkalar gibi diğer çıtçıt, Jean düğmeleri, dört delikli düğmeler ve giysiler aksesuarlarının test edilmesi için çeneler ve aksesuarlar ile geliştirilebilir.

Dahili Aksesuarlar

1 Alt Kumaş Çene, Kol Kilitleme
1 Üst Saplama Çenesi
1 Üst Geçmeli Çenesi
1 Üç Uçlu Çene
1 Vidalı İki Uçlu Çene
1 Alt Kavrama Düğme Takımı
1 Uzun Burun Yardımcısı Kavrama
1 Güvenlik Gözlükleri
5 Kauçuk Halkalar
1 Kullanım Kılavuzu

Call Now ButtonHEMEN ARA