Ultra derin dondurucu [- 90°C]

Binder ultra derin dondurucu -90°C; firmanın Almanya’daki fabrikasında üretilmektedir. 1985 yılında kurulan Binder, tüm üretim sektörleri için sabit ve dinamik kondüsyon simülasyonu kabinleri üretmektedir. Ultra derin dondurucu; sektörün en gelişmiş ve güvenilir cihazları arasındadır. Otomatik test döngüsü, kolay ve güvenli kullanımı ile komple bir test istasyonudur.

Tüm standartların listesi için lütfen iletişime geçiniz.

Ultra derin dondurucu - 90°C

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Seri.UF V

Cihaz Özellikleri

Doğal soğutucu sıvısı

BINDER ultra düşük sıcaklık dondurucu, numunelerin -80 °C’de güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Olağanüstü çevre dostluğunu düşük enerji tüketimi, rahat kullanım ve kişisel güvenlik konsepti ile birleştirir.

  • İklim açısından doğal soğutucu akışkanlar kullanan en gelişmiş soğutma teknolojisi ve ayrıca büyük vakum bazlı ısı yalıtımı sayesinde minimum enerji tüketimi
  • Kapı, ergonomik bir kapı mandalı tutamağı kullanılarak manuel olarak veya elektromekanik bir kapı kilitleme mekanizması kullanılarak bir düğmeye dokunarak açılabilir. NumPad seçeneği ile elektronik erişim kontrolü yapılabilir.
  • Yenilikçi kapı contası konsepti, kapı çerçevesinde buzlanma eğilimini azaltır ve aynı zamanda buzu gidermeyi kolaylaştırır.
  • İç oda, raflar ve iç kapılar tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Call Now ButtonHEMEN ARA